Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü (OPI - O2 alarmlı) Usa

Philips Respronics
Kategori : -OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİ Ürün Kodu: 17042090

EverFlo Oksijen Konsantratörü (OPI - O2 alarmlı)

"Yüksek Güvenilirlik, Düşük Maliyet…"

EverFlo Oksijen Konsantratörü (OPI - O2 alarmlı) Dakikada 5 litre oksijen akışı sağlayan EverFlo Oksijen Konsantratörü sadece 14 kilogramdır. Üstelik gürültü seviyesi (43DBA) oldukça düşüktür. EverFlo kullanıcılarının, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık filtre değişimi için para harcamasına gerek yoktur. EverFlo'yu tercih ettiğinizde, en erken iki yılda bir değiştirilen filtresi ile cihazı kullanırken tasarruf edersiniz. Ayrıca cihazınızın 2 yıl garantisi de bulunmaktadır.

Çevre Dostu: EverFlo sizi, bir çok üreticinin bahsetmediği bir masraftan daha kurtarıyor. Konsantratörünüzü kullanırken enerji tasarrufu yapıyorsunuz. Çünkü EerFlo'nun elektrik tüketimi piyasada bulunan bir çok cihazın yarısı kadardır.

OPI sensörü ile, oksijen akışında ve kalitesinde düşme olması durumunda alarm verme özelliği vardır. Bu sensör sayesinde cihazınızın yeterli oksijen üretip üretmediğini anlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok düşük model cihazlarda OPI sensörü bulunmadığından, bu cihazları kullanan hastalar cihazlarının oksijen üretip üretmediğini anlayamazlar. Bu nedenle, tedavinizin doğru şekilde uygulanabilmesi ve size fayda sağlamasını istiyorsanız OPI sensörlü oksijen konsantratörlerini tercih ediniz.

Yeni model Thomas kompresörü ile 25. 000 saatin üzerinde beklenen bir çalışma performansına sahiptir. Teknik dizaynının basitliği sayesinde kolay bakım imkanı sağlar. Piyasada bulunan konsantratörlere göre daha az parçadan üretildiğinden daha güvenilir ve teknik bakım ihtiyacı daha azdır. Yerel olarak temin edebileceğiniz her türlü nemlendirici kabını EverFlo ile kullanabilirsiniz. Cihazın arka tarafında bulunan bir bölüme, cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda oksijen kanülünü yerleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

EverFloTM oksijen konsantratör cihazını benzerlerinden ayıran en önemli etkenlerden birisi ebadıdır. Sadece 14 kg. ağırlığa ve 2 yıl garantiye sahip EverFloTM 'nun hem hafif hem de düşük ebatlı olması, sevk ve depolama maliyetini düşürmesinin yanısıra yaralanma riskini azaltmaktadır. EverFloTM' DA TÜM İSTEDİKLERİNİZİ BULACAKSINIZ Sadece 14 kg. ağırlığı sayesinde kolay taşınır. Piyasadaki en sessiz çalışan üreteçlerden biridir (43 dBA). 2 yıl süreyle filtre değişimi gerekmez. OPI (Oksijen Düzeyi Göstergesi) iki aşamalı alarm %95 Oksijen vermesi uygunluk sertifikasıyla Respironics tarafından onaylanmıştır. (Certificate of Conformance) 5 litre kapasitelidir. Cihaz Ölçüleri Yükseklik 47 cm Genişlik 36 cm Derinlik 22 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Medikal Park - Tıbbi Malzeme ve Sağlık Ürünleri © 2020

Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları stoklarımızla sınırlıdır. Üretici, ithalatçı ya da dağıtıcı firmalardan temin edilerek müşterilerimize sunulan ürün görselleri ve bilgilerinde yer alabilecek hatalardan dolayı firmamız sorumlu değildir.

Bu site AGİS Bilişim Sistemleri tarafından e-ticaret altyapısıyla hazırlanmıştır.